
Wie mij volgt op Instagram of Snapchat heeft vast gezien dat ik een nieuwe hobby heb. Puzzelen! Ik vind het zó fijn om na een drukke dag heerlijk te puzzelen. Dit is echt zo’n fijn me-time momentje waarbij ik helemaal tot rust kom. Ik werk bijna 24/7 en daardoor vergeet ik soms ook om te ontspannen. Dit is nu verleden tijd!

Vroeger als kind puzzelde ik al ontzettend veel. Ik had echt de allermooiste puzzels. Deze waren in mijn kindertijd allemaal van Disney. Eigenlijk ben ik na mijn kindertijd gestopt met puzzelen en heb ik het nu, op mijn 27e weer helemaal herontdekt. Samen met mama leg ik in 3/4 avondjes (nachtjes) puzzeltjes neer van minimaal 1000 stukjes en ik vind het me toch een partijtje heerlijk! En ja, nachtjes.. het is namelijk ook wel een tikkeltje verslavend.
Kort geleden ontdekte ik zo’n leuk concept. Een uitkomst voor iedere puzzelaar. DE PUZZELBOX! Ik vind dit zo leuk. Ik kon het niet laten om dit met jullie te delen.

OVER DE PUZZELBOX:
‘De Puzzelbox is ‘een legpuzzel-abonnement’ waarbij je voor slechts €14,95 elke maand een verrassende nieuwe ‘1000 stukjes legpuzzel (68 x 48 cm.)’ in je brievenbus ontvangt. Ook krijg je er iedere maand nog een leuke verrassing bij. Een abonnement op de Puzzelbox kan al voor 1 maand maar ook voor een vaste periode van 3, 6 of 12 maanden. En ieder abonnement is maandelijks opzegbaar.’
Als je een echte puzzelaar bent dan is dit echt een uitkomst! Wat ik zo tof vind aan De Puzzelbox is dat alle puzzels door het team van De Puzzelbox ontworpen worden. Het zijn dus niet zomaar puzzels maar echt unieke puzzels. Dat maakt het nog leuker! Zelf heb ik de puzzels ‘Winter Wonderland’ en ‘Nelumbo’ ontvangen. En hoe leuk is het ook dat je bij iedere puzzel een cadeautje krijgt? Bij de Winter Wonderland puzzel kreeg ik een grote kaart met de print van de puzzel (incl. envelop.) Heel erg mooi! Want de print van die puzzel is echt amazing. Bij de Nulembo puzzel kreeg ik 5 kleinere kaarten in het thema Nulembo. Wat ik zo handig vind aan deze kaarten is dat er alleen een print op staat en geen gelegenheid. Dat is ideaal. Hierdoor kun je de kaarten ten alle tijden gebruiken. Ik vind het zelf erg leuk om zo’n soort kaart bij een winactie weg te geven met een lieve tekst voor de winnaar.


WINTER WONDERLAND
‘De Puzzelbox ‘Winter Wonderland’ bevat een unieke 1000-stukjes legpuzzel van maar liefst 68 x 48 cm. Met deze winterse puzzelplaat geven we graag de dieren wat extra aandacht als ‘wonderen van de natuur’. Veel dieren gaan in winterslaap en houden zich verborgen, waar anderen volop aanwezig zijn en prachtig afsteken tegen het witte landschap. Het hert, de bosuil, de vos, konijnen en hazen, roodborstjes en zelfs.. de wolf.’
Deze puzzel trok al direct mijn aandacht toen ik voor het eerst op de website van De Puzzelbox ging kijken. Ik vind puzzels met prints als deze echt het allermooist. De natuur, dieren, landschappen.. I love it! Ik denk dat dit zeker een lastige puzzel gaat worden om te leggen vanwege de kleuren. De hele puzzel is een beetje in dezelfde tint namelijk. Hij is echt prachtig! Ik vind het ook helemaal niet erg hoor als hij wat lastiger is. Hierdoor kan ik alleen maar langer genieten van het puzzelen. Heerlijk!


NELUMBO
‘De Puzzelbox ‘Nelumbo’ bevat een unieke 1000-stukjes legpuzzel van maar liefst 68 x 48 cm. Nelumbo is een geslacht van waterplanten. De heilige lotus is een waterplant uit de familie Nelumbonaceae en komt voor in Noord-Amerika en het Caraïbisch gebied.’
Dit is dus echt het soort natuur puzzels wat ik leuk vind. Deze puzzel is vrolijk, kleurrijk en ik heb helemaal zin om hem te gaan leggen. Uiteraard zullen beide puzzels in mijn Instagram stories verschijnen als ik er mee bezig ben én als ze af zijn. Mocht je benieuwd zijn vergeet mij dan vooral niet te volgen op Instagram als je dat nog niet doet. Dit kan via de menubalk of de sidebar! En volg meteen ook De Puzzelbox even. Zo mis je in ieder geval niets!
Nu ben ik wel benieuwd: Wat doe jij om te ontspannen? Wat is jouw ultieme me-time momentje? En puzzelen jullie ook wel eens? Laat het weten in de reactie hier beneden. Ik vind het leuk om van jullie te horen.
Liefs, Shannon ♥
Volg je mij eigenlijk al op Instagram? Klik hier om dat te doen!
*Dit artikel bevat een product of informatie dat ter beschikking is gesteld door een bedrijf/merk.
Geef een reactie