Puzzelen vind ik zo’n leuke bezigheid. Als je mij langer volgt zal dit je vast niet ontgaan zijn. Vooral nu het kouder wordt en vroeg donker is vind ik puzzelen heerlijk. Kort geleden ontving ik een leuk berichtje van een bedrijf dat zich volledig focust op puzzelen namelijk: Puzzle in a Bag. In dit artikel vertel ik jullie meer over dit bedrijf en over het leuke concept. Lees je mee?
PUZZLE IN A BAG
‘Puzzle in a Bag is opgericht door twee jonge ondernemers uit Gent (België). Tijdens de corona lockdown begonnen de twee beide met puzzelen en merkte ze al snel dat het bestaande aanbod aan puzzels niet origineel genoeg was. Ze vonden het zelfs een beetje saai. Ze besloten samen het over een volledig andere boeg te gooien. Ze gingen puzzels maken die vandaag cultureel relevant zijn, met als verpakking een leuke zak in plaats van een ouderwetse doos. Daarnaast geven ze jonge designers een kans om zichzelf in de kijker te zetten met hun eigen ontwerp. Elke puzzel wordt door een andere artiest getekend.’
Allereerst wil ik zeggen dat ik het een super leuk en origineel concept vind. Een puzzel in een zak is echt iets vernieuwends wat ik nog niet eerder ‘op de markt’ heb gezien. Daarnaast vind ik het ook erg leuk dat deze jonge ondernemers samenwerken met verschillende designers. Zo is iedere puzzel van Puzzle in a Bag uniek en vind je er de meest bijzondere puzzels die je niet snel in de winkel zult zien liggen. Dat is toch super tof?
In de Puzzle in a Bag webshop zijn al aardig wat originele designs te vinden. Zelf heb ik de Animals vs Humans puzzel mogen ontvangen.
ANIMALS VS HUMANS | € 24,99 / 1000 stukjes
Animals vs Humans is een puzzel die 1000 stukjes telt. De puzzel is ontworpen door Simon Bruneel. In dit design zijn de rollen van mensen en dieren omgedraaid. De designer ging sociale kritiek niet uit de weg en toont ondermeer muizen die experimenten uitvoeren op baby’s en dolfijnen die een show bekijken van mensen in een zwembad. Achter deze puzzel waarop veel te zien is schuilt dus ook een verhaal. Ik vind het prachtig hoe de designer op deze manier aandacht vraagt voor het welzijn van de dieren. Ik heb nog niet eerder zo’n mooie puzzel mogen maken waarin zoveel te zien is en waarin zoveel wordt gezegd zonder woorden. Ik ben echt zo erg onder de indruk. Wauw!
OVER SIMON BRUNEEL
‘Simon Bruneel, artiestennaam voor Rikkert Bedwand, is een lekker ouderwetse tekenaar. Van vectoren begrijpt hij geen hol, maar duw hem potloden, penselen en kapotte pennen in zijn hand en hij tekent er bladen, puzzels en cafémuren mee vol. En dan heb je nog een grote kans dat je z’n stripzoon Dikke Dirk de Bloedworst er op tegenkomt.’
Wat was het een feestje om deze puzzel te mogen maken. In eerste instantie keek ik er een beetje tegenop. Drukke, kleurrijke puzzels zijn nooit echt mijn ding geweest. Deze puzzel ging dus echt wel even uit mijn puzzel comfort zone maar hij was zó de moeite waard. Het verhaal wat schuil gaat achter de puzzel was voor mij motiverend genoeg om hem te leggen. Daarnaast is een puzzel als deze ook alles behalve saai maar juist heel bijzonder! Door dit design ben ik heel anders naar drukkere puzzels gaan kijken en begin ik ze zelfs een beetje te waarderen! Ik ben echt zó enthousiast. Wat ben ik dankbaar dat ik kennis hebben mogen maken met Puzzle in a Bag! HAPPY ME!
Liefs, Shannon ♥
Volg je mij eigenlijk al op Instagram? Klik hier om dat te doen!
*Dit artikel bevat content en/of product(en) die ter beschikking zijn gesteld door een bedrijf of merk.
Geef een reactie