*TROMGEROFFEL!* En de award van de leukste verpakking van mini droogshampoo gaat naar.. The Rushower Dry Shampoo van Soap & Glory. Hoe leuk is ie? Alleen door de verpakking wil je deze droogshampoo toch al in je tas hebben? Als je de prijs weet dan wil je hem gegarandeerd hebben. Lees snel verder!
SOAP & GLORY – THE RUSHOWER DRY SHAMPOO | € 3,99 / 50 ml
‘Soap & Glory The Rushshower Dry Shampoo is een droogshampoo spray die je haar, tussen de wasbeurten door, een sensationele geur geeft. De spray hoeft eenmaal te worden aangebracht, wordt geabsorbeerd en neemt onmiddellijk het overtollige olie in het haar op. Het verdroogt en zorgt ervoor dat het onzichtbaar is, zelfs in donker haar. Door de wrijving van het haar en wanneer je met je vingers door je haar gaat, wordt de fruitige en bloemige ‘Original Pink’ geur geactiveerd.’
Oh my, deze droogshampoo is ontzettend betaalbaar, ruikt onweerstaanbaar lekker en past in bijna iedere handtas. Handig voor on the go dus! Één keer aanbrengen en je bent direct ready to go. Hij laat geen witte waas achter en is dus voor alle haarkleuren geschikt. Dit is een echte hair saver voor tussen de wasbeurten door. Ik gebruik zelf regelmatig droogshampoo dus ik ben heel blij met deze nieuwe aanwinst. Het is gewoon handig om altijd bij je te hebben. Girls, deze moet je hebben!
LIEFS, SHANNON ♥
Volg je mij eigenlijk al op Instagram? Klik hier om dat te doen!
Geef een reactie