Hoe ontzettend gaaf is dit? Ik heb gewoon mijn eigen visitekaartjes ontworpen! De visitekaartjes komen goed van pas nu ik mijn eigen webshop heb (die vind je in de menubalk aan de bovenkant van de pagina.) Deze zijn toch te leuk om bij je bestelling te ontvangen? Het maken van dit soort visitekaartjes is heel eenvoudig. Ik heb dit gedaan met behulp van de webshop Studentendrukwerk.nl.
STUDENTENDRUKWERK
‘Al het drukwerk bij Studentendrukwerk wordt geproduceerd in hun eigen digitale drukkerij met een state of art machinepark. Alle producten worden daar geproduceerd waardoor een snelle levering en producten van hoge kwaliteit vanzelfsprekend zijn. Of je nou een scriptie wilt laten printen, bierviltjes wilt laten bedrukken, een foto op canvas wilt of ander drukwerk nodig hebt. Bij Studentendrukwerk print en bindt iedereen voor een scherp studententarief! De webshop is onderdeel van Chris Russell en heeft al meer dan 25 jaar ervaring in drukwerk.’
WAT JE VAN STUDENTENDRUKWERK.NL KUNT VERWACHTEN:
– Lage prijzen.
– Makkelijk bestelproces.
– Snelle levertijden.
– Topkwaliteit.
Als je mij langer volgt heb je wellicht Studentendrukwerk al een eerder voorbij zien komen. Dit komt omdat ik oprecht enthousiast ben over deze webshop. De prijs/kwaliteitsverhouding is echt uitstekend en tot nu toe ben ik gewoon erg tevreden over alle producten die ik van deze webshop ontvangen heb. In de vorige Studentendrukwerk blogpost heb je de prachtige retro-stijl foto’s kunnen bewonderen waar ik tot op de dag van vandaag nog steeds erg blij mee ben. Vandaag staan de visitekaartjes van deze webshop in de spotlights. Studentendrukwerk mocht voor mij 250 visitekaartjes drukken.
VISITEKAARTJES
Visitekaartjes zijn één van de oudste drukwerkmethodes om gegevens uit te wisselen en nog steeds onmisbaar. Met de visitekaartjes van Studentendrukwerk laat je zeker een goede indruk achter.
– Gedrukt in kleur.
– Enkel-/dubbelzijdig.
– Keuze uit verschillende afwerkingen.
Bij Studentendrukwerk kun je ervoor kiezen om zelf een visitekaartje te ontwerpen door de handige ontwerp functie in de webshop. Mocht je al een bestaand ontwerp hebben kun je deze ook uploaden en laten drukken door Studentendrukwerk. Dus je kunt daarin zelf jouw gewenste keuze maken. Ik heb ervoor gekozen om ze via de webshop te ontwerpen. Als je voor deze optie kiest kun je eigen gemaakte foto’s uploaden maar je kunt er ook uit verschillende thema’s kiezen. Als je een visitekaartje gaat ontwerpen kun je kiezen voor een staand of liggend visitekaartje en heb je de keuze tussen enkel- of dubbelzijdige bedrukking. Ik heb gekozen voor dubbelzijdig liggend. Vervolgens heb ik een ontwerp gekozen en het visitekaartje helemaal naar wens ontworpen. Ik ben meer dan tevreden over het eindresultaat. De totaalprijs voor deze visitekaartjes (8,5 x 5,5 cm, 250 stuks, dubbelzijdig bedrukt, 283 grams kraft, incl. promo doosjes) is € 51,09. Voor dat bedrag wordt het ontwerp ook nog eens PDF gecontroleerd. Helemaal te gek! Wat vinden jullie?
En hoe handig is dit opbergdoosje? Je kunt hem er voor € 4,99 bij bestellen.
I’M SO HAPPY! De visitekaartjes van Studentendrukwerk zijn zó mooi geworden en zijn wat mij betreft helemaal goedgekeurd. Ze zien er prachtig uit en de kwaliteit is ook uitstekend. Ik vind het zo leuk dat ik ze nu bij alle bestellingen kan doen die in de Shannblogt Shop gedaan worden. Ik ben mega enthousiast! Oh en wat ook super leuk is, is de mogelijkheid tot mondkapjes drukken. Je kunt ze zelf ontwerpen! Gaaf toch?
Liefs, Shannon ♥
Volg je mij eigenlijk al op Instagram? Klik hier om dat te doen!
*Dit artikel bevat een product dat ter beschikking is gesteld door een bedrijf of merk.
Geef een reactie