• BLOG
    • BEAUTY
    • FASHION
    • LIFESTYLE
    • FOOD
    • INTERIOR
  • SHOP
    • NIEUW
    • KLEDING
    • SIERADEN
    • ACCESSOIRES
    • HANDMADE WITH LOVE COLLECTION
    • SALE
  • OVER MIJ
  • CONTACT
    • ALGEMENE VOORWAARDEN
    • BEZORGING & RETOURNEREN
    • PRIVACYVERKLARING
    • DISCLAIMER
  • 0 items€0,00
  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Threads
  • TikTok

SHANNBLOGT | blog & webshop in één!

DSQUARED2 – ICON POUR FEMME & POUR HOMME (EAU DE PARFUM)

01/12/24 BEAUTY, REVIEW


Vandaag stel ik jullie voor aan de nieuwe geuren van Dsquared2 genaamd Icon. Er is een geur ontwikkeld voor hem én haar en deze heb ik beide ontvangen. Ik kan alvast verklappen dat ik heel erg enthousiast ben. Lees je mee?

DSQUARED2 – ICON 
De nieuwe geuren van Dsquared2 zijn een project ontworpen rond het icon-fenomeen van het merk, dat sinds de begin fase in 2015 een statement op zich is geworden, met een strak en modern logo. Het nieuwe geurduo weerspiegelt icon’s fashion lancering en beschrijft ‘zwart en wit’ op een manier die hun contrasterende en aanvullende eigenschappen, net zoals bij de jonge generaties, symboliseren.

De twee geuren zijn, net als Yin en Yang, verschillend in hun individualiteit, maar samen creëeren ze een symfonie van harmonieuze contrasten, die de essentie van een glamoureus stel vastlegt: Het benadrukken van de identiteit en tegelijkertijd hun sterke verbondenheid en aantrekkingskracht tot elkaar.


DSQUARED2 – ICON POUR FEMME | € 75 / 50 ml
‘De geur opent met een verfrissende energie boost van citrusnoten, terwijl de fruitsoorten je opvrolijken en laten genieten. De sprankelende touch van roze peperkorrels zorgt voor een levendige, bruisende top.’

De hartnoten zijn een harmonieuze mix van jasmijn die vrouwelijke delicatesse biedt. Een knapperige praline, die een onweerstaanbare en verslavende aantrekkingskracht creëert. De basisnoot ontvouwt met de warmte van sandelhout, de sensualiteit van muskus, de zoetheid van vanille en de diepte van essenhout, dat een blijvend en verleidelijk spoor achterlaat.


Dit is precies een geur waar ik dol op ben. Het is een warme maar ook wat fruitige geur. Een heerlijke combinatie en als je het mij vraagt én echt een geur voor deze tijd van het jaar. De geur blijft lang hangen en is zuinig in gebruik omdat je er maar een kleine hoeveelheid van op hoeft te sprayen wil je hem goed ruiken. Ik ben zó enthousiast! Love it. 

BASISNOTEN | Sandelhout, muskus, vanille, essenhout & akigalahout.
HARTNOTEN | Jasmijn sambac uit Indië, jasmijn uit Egypte, witte knapperige praline & zilt.
TOPNOTEN | Mandarijn uit Italië, citroen uit Italië, roze peper, zwarte bes & peer.


DSQUARED2 – ICON POUR HOMME | € 75 / 50 ml
‘De geur opent met de kracht van zongekust citrus gemengd met de versterkende warmte van gember.’

De topnoot-symfonie is een energetische explosie die de essentie vangt van spontaniteit en wacht op complementariteit. In het hart de combinatie van scharlei, lavendel, geranium en de ongrijpbare zwarte tulp creëert het een gedurfde bloemenmix. Deze aromatische symfonie gaat tegen de traditionele normen in en biedt een geur die vertrouwd en onderscheidend is. De warme, houtachtige tonen van akigalahout gaan naadloos samen met de aardse essentie van cederhout en de diepte van patchouli, resulterend in een geweldig en assertief spoor, dat resoneert met een gevoel van geaarde elegantie.


Mmmm, dit parfum is zó lekker! Ik heb echt een zwak voor mannengeuren en ik kan niet de enige zijn. Deze geur heeft een perfecte combinatie geurnoten die mij héél enthousiast maakt. De geur is warm en een tikkeltje fris. Ik ben er dol op. Ik denk dat dit een geur is die door veel mannen gewaardeerd zal worden. Het is in ieder geval echt een aanrader en het is zeker de moeite waard om deze geur een keertje te proberen als je in de buurt van een parfumerie komt.

BASISNOTEN | Akigalahout, patchouli uit Indonesië, cederhout en zwarte muskus.
HARTNOTEN | Salie uit Frankrijk, lavendel uit Frankrijk, geranium uit Egypte en zwarte tulp.

TOPNOTEN | Bloedsinaasappel uit Italië, citroen en verse gember uit Indië.


VERKRIJGBAARHEID: 
Dsquared2 – Icon Pour Femme & Pour Homme zijn verkrijgbaar in 3 verschillende formaten: 30 ml, 50 ml en 100 ml. Daarnaast zijn er van de Pour Femme variant ook een shower gel (200 ml) en body lotion (200 ml) verkrijgbaar en van de Pour Homme variant is een after shave balm (100 ml) en een shower gel (200 ml) verkrijgbaar. Hoe fijn is dat? De producten zijn onder andere verkrijgbaar bij Douglas en Ici Paris XL.

LIEFS, SHANNON ♥
Volg je mij eigenlijk al op Instagram? Klik hier om dat te doen!

*Dit artikel bevat content en/of product(en) die ter beschikking zijn gesteld door een bedrijf of merk.

Reageer

SHARE:
« DE LEUKSTE GIFTSET IS NATUURLIJK VAN TREACLEMOON!
WAAROM KIEZEN VOOR EEN GROTE KEUKEN? ONTDEK DE VOORDELEN! »

YOU MIGHT ALSO LIKE

  • KINGSDAY? I’M READY! | NOTINO
  • MOSCHINO – TOY 2 PEARL (EAU DE PARFUM)
  • COACH DREAMS | MOONLIGHT (EAU DE PARFUM)
  • ESSENCE | HERFST/WINTER UPDATE 2022

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

SHANNON VAN WILLIGEN
1994 | THE NETHERLANDS
BLOG- & WEBSHOP OWNER, CONTENT CREATOR

'BEAUTY, FASHION, FOOD,
INTERIOR & PERSONAL'

Hey you!
Wat leuk dat je een bezoekje brengt aan mijn blog & shop. Mijn naam is Shannon, trotse eigenaresse van deze website. Ik schrijf wekelijks artikelen in de categorieën: beauty, fashion, food, interior & personal. Daarnaast kun je 24/7 shoppen in de Shannblogt Shop. Deze vind je in de menubalk bovenin. Heel veel lees-, kijk-, en shopplezier toegewenst!
Liefs, Shannon

♥

LETS GET SOCIAL

  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
  • Twitter

INSTAGRAM:

W I N A C T I E 🌸 (GESLOTEN) In samenwerking m W I N A C T I E 🌸 (GESLOTEN) 
In samenwerking met @notino_nl mag ik iemand speciaal voor Vaderdag blij maken met € 50 shoptegoed om te besteden in de Notino webshop. Hiermee kun je jouw Vaderdag cadeau(s) scoren en misschien ook nog iets leuks voor jezelf 🫶

Wat moet je doen:
• Volg @notino_nl & @shannblogtnl 
• Like deze post 🩷
• Reageer onder deze post & tag iedereen die ook van deze winactie moet weten 💬
• EXTRA KANS: Deel de winactie in je verhaal!

De winnaar maak ik zondag 8 juni bekend om 20:00 in mijn verhaal. Good luck! 😚

•
•
#win #winactie #winacties #winactiesnederland #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING JEWELRY! 🌸 Be LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING JEWELRY! 🌸

Ben jij toe aan nieuwe sieraden? 🤩 Met mijn persoonlijke kortingscode SHANNBLOGT15 krijg je 15% korting op je bestelling bij @ladylondon.nl. Goed om te weten: Vanaf € 50 betaal je ook géén verzendkosten en je kunt binnen 30 dagen gratis retourneren! 🫶

•
•
#ladylonden #sieradenwebshop #sieraden #korting #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Just good food and a beautiful phone case from @bu Just good food and a beautiful phone case from @burgaofficial 😌

•
•
#giftedbyburga #myburga #burgaofficial #burgacases #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Let’s make plans. I have cute jewelry that needs Let’s make plans. I have cute jewelry that needs to be shown off! 🤭✨ (sieraden: @drksonline)

•
•
#drks #drkssieraden #graveerbaar #graveerbaresieraden #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht

FACEBOOK:

W I N A C T I E 🌸 (GESLOTEN) In samenwerking m W I N A C T I E 🌸 (GESLOTEN) 
In samenwerking met @notino_nl mag ik iemand speciaal voor Vaderdag blij maken met € 50 shoptegoed om te besteden in de Notino webshop. Hiermee kun je jouw Vaderdag cadeau(s) scoren en misschien ook nog iets leuks voor jezelf 🫶

Wat moet je doen:
• Volg @notino_nl & @shannblogtnl 
• Like deze post 🩷
• Reageer onder deze post & tag iedereen die ook van deze winactie moet weten 💬
• EXTRA KANS: Deel de winactie in je verhaal!

De winnaar maak ik zondag 8 juni bekend om 20:00 in mijn verhaal. Good luck! 😚

•
•
#win #winactie #winacties #winactiesnederland #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING JEWELRY! 🌸 Be LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING JEWELRY! 🌸

Ben jij toe aan nieuwe sieraden? 🤩 Met mijn persoonlijke kortingscode SHANNBLOGT15 krijg je 15% korting op je bestelling bij @ladylondon.nl. Goed om te weten: Vanaf € 50 betaal je ook géén verzendkosten en je kunt binnen 30 dagen gratis retourneren! 🫶

•
•
#ladylonden #sieradenwebshop #sieraden #korting #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Just good food and a beautiful phone case from @bu Just good food and a beautiful phone case from @burgaofficial 😌

•
•
#giftedbyburga #myburga #burgaofficial #burgacases #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Let’s make plans. I have cute jewelry that needs Let’s make plans. I have cute jewelry that needs to be shown off! 🤭✨ (sieraden: @drksonline)

•
•
#drks #drkssieraden #graveerbaar #graveerbaresieraden #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
W I N A C T I E 🤍 (gesloten) In samenwerking m W I N A C T I E 🤍 (gesloten) 
In samenwerking met @lasophieanne mag ik iemand & z’n bestie blij maken met een telefoonkoord naar keuze! 🫶

Wat moet je doen:
• Volg @lasophieanne & @shannblogtnl 
•  Like deze post
•  Tag je bestie in de reacties 💬
•  EXTRA KANS: Deel de winactie in je verhaal!

De winnaar (+ bestie) maken wij zaterdag 26 april bekend om 20:00 in onze stories. Good luck! 😚

•
•
#win #winactie #winacties #winactiesnederland #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Magie in elke scoop met het collageen proteïne po Magie in elke scoop met het collageen proteïne poeder van @shopbliss.nl 🎀 Dit heerlijke collageen poeder bevat de 5 belangrijkste soorten collageen, plus hyaluronzuur en vitamine-C om jeugdigheid van binnenuit te herstellen. Dit kan ik wel gebruiken als 30+’er! 🤭 Hoe leuk is ook de Bliss Shaker? Schep 1 scoop van 10 g in de beker, voeg hier 300 ml water aan toe, even schudden en genieten maar! Ga je voor de smaak Wild Strawberry 🍓 of Magic Mango? 🥭 Ik ga voor beide, ze zijn beide echt heerlijk! 😋 Ik ben FAN en heb nu al het idee dat ik wat verandering kan merken in vooral mijn huid en nagels. Ik ben heel benieuwd naar de resultaten op langer termijn! 🫶

•
•
#bliss #collagendrink #collageen #collageendrank #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht

Copyright Shannblogt 2021-2022

THEME BY ECLAIR DESIGNS