• BLOG
    • BEAUTY
    • FASHION
    • LIFESTYLE
    • FOOD
    • INTERIOR
  • SHOP
    • NIEUW
    • KLEDING
    • SIERADEN
    • ACCESSOIRES
    • HANDMADE WITH LOVE COLLECTION
    • SALE
  • OVER MIJ
  • CONTACT
    • ALGEMENE VOORWAARDEN
    • BEZORGING & RETOURNEREN
    • PRIVACYVERKLARING
    • DISCLAIMER
  • 0 items€0,00
  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Threads
  • TikTok

SHANNBLOGT | blog & webshop in één!

NEW IN: SHAMPOO BARS | THE BODY SHOP

10/02/24 BEAUTY, REVIEW

Ben jij team vloeibare shampoo of team shampoo bar? Ik was zelf altijd team vloeibare shampoo tot dat ik de nieuwe shampoo bars van The Body Shop ontdekte. Mijn hemel, die zijn zó fijn! Ik kan niet wachten om jullie er meer over te vertellen. Lees je mee?

SHAMPOO BARS
De shampoo bars van The Body Shop bevatten een speciaal complex om vocht vast te houden en je haar te hydrateren, waardoor dat schoon en niet broos aanvoelt. In plaats van een vloeibare substantie hebben de shampoobars een solide structuur. Ze zien eruit als een stukje zeep maar bevatten de elementen van een natuurlijke shampoo. Het reinigt en verzorgt het haar op een milde manier.

En dat is nog niet alles. Onze shampoo-bars hebben een ergonomisch design met een brede basis voor een betere grip, en massageribbels, waardoor je ze gemakkelijk en efficiënt kunt gebruiken. Dus laat ze lekker schuimen voor een wasbeurt die net zo fijn en effectief is als met je favoriete shampoo.

De shampoo bars van The Body Shop zijn goed voor maar liefst 50 wasbeurten. Bizar toch?! Ook dat is nog niet alles, want je bespaart er qua verpakking ook nog eens plastic mee. Je koopt ze in een kartonnen doosje, dat na gebruik bij het oud papier kan voor recycling. En om je shampoo-bar netjes en droog te bewaren kun je, apart, een duurzaam bewaarblikje aanschaffen, de 100% aluminium Shampoo Bar Travel Case.

ALLE VOORDELEN OP EEN RIJ:

  • Shampoo-bar, oftewel shampoo in vaste vorm.
  • Ideaal voor droge, jeukerige, schilferige hoofdhuid.
  • Bij een gebruikerstest met 100 panelleden vond 75% na het eerste gebruik dat hun haar vrij was van roos.
  • Bij dezelfde test vond 73% van de panelleden na het eerste gebruik dat hun hoofdhuid onmiddellijk rustiger en zachter aanvoelde.
  • Sulfaatvrij, en met speciaal complex om vocht vast te houden.
  • Goed voor 50 wasbeurten.
  • Bestaat voor 93% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong.
  • Gecertificeerd door The Vegan Society.

In totaal heeft The Body Shop 3 verschillende shampoo bars aan het assortiment toegevoegd. De shampoo bars kosten € 11 per stuk en wegen 60 gram.

Het bewaarblikje is voorzien van een handig uitlekzeefje. Hierdoor blijft de shampoo bar op zijn best. Het bewaarblikje kost € 6.

GINGER ANTI-DANDRUFF SHAMPOO BAR | € 11 / 60 g
Haren wassen wordt echt een good hair day met onze Ginger Anti-Dandruff Shampoo Bar. Deze shampoo-bar voor droge, jeukerige, schilferige hoofdhuid is sulfaatvrij en bestaat voor 93% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong, waaronder essentiële gemberolie, berkenschors- en schietwilgextract. Hij rekent af met losse schilfertjes en helpt een droge, jeukerige hoofdhuid te verzachten en weer in balans te brengen.

Zelf heb ik al meerdere producten uit de Ginger lijn van The Body Shop geprobeerd en ik ben tot nu toe erg te spreken over alle producten. De geur was voor mij even wennen. Ik heb het idee dat ik daar even doorheen moest. Producten die ik onder andere geprobeerd heb zijn de vloeibare shampoo en conditioner en die vond ik beide erg fijn dus dat beloofd veel goeds verwacht ik!

SHEA MOISTURE RESTORE SHAMPOO BAR | € 11 / 60 g
Geef droog tot zeer droog, beschadigd haar dat snel breekt, de verzorging die het verdient met de Shea Moisture Restore shampoo bar. Deze shampoo bar voor droog haar is sulfaatvrij en bestaat voor 93% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong, waaronder met de hand bereide community fair trade sheaboter uit Ghana.

Als het aankomt op de geur is de Shea lijn absoluut één van mijn favoriete lijnen van The Body Shop. De warme, zachte geur is helemaal mijn ding. Vooral de douchegel, zeep, lippenbalsem en handcrème uit deze lijn vind ik erg fijn. Ik heb ook de vloeibare shampoo en conditioner geprobeerd maar die vormen helaas geen fijne match met mijn haar. Ik heb namelijk geen last van droog tot zeer droog haar. Wellicht dat het daar aan ligt. Maar ik geef deze shampoo bar absoluut ook een kans want wellicht vind mijn haar de solid variant wel heel erg fijn.

BANANA TRULY NOURISHING SHAMPOO BAR | € 11 / 60 g
Zeg maar ‘doei!’ tegen pluis en ‘hallo!’ tegen glanzendere lokken met onze Banana Truly Nourishing Shampoo Bar. Deze shampoo-bar voor haar dat snel pluist, is sulfaatvrij en bestaat voor 93% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong, waaronder biologische bananenpuree.

Ondanks dat deze shampoo bar het beste bij mijn haartype past. Vind ik de geur van deze shampoo bar het minst aangenaam. Ik ben gewoon niet zo fan van de geur van banaan in verzorgingsproducten. Mocht je daar wel van houden dan is deze shampoo bar echt een aanrader. Zeker als hij ook nog eens perfect past bij jouw haartype.

Wauw, wat een leuke toevoeging aan het assortiment van The Body Shop. I love it! Als ik een favoriet moet kiezen ga ik denk ik voor de Shea Moisture Restore shampoo bar. Ik vind hem zo ontzettend aangenaam ruiken en er gaat niets boven heerlijk ruikende frisse lokken!

Liefs, Shannon ♥
Volg je mij eigenlijk al op Instagram? Klik hier om dat te doen!

*Dit artikel bevat content en/of product(en) die ter beschikking zijn gesteld door een bedrijf of merk.

Reageer

SHARE:
« WAAR MOET JE OP LETTEN BIJ HET KIEZEN VAN EEN NIEUWE BADKAMER?
CATRICE | SPRING/SUMMER COLLECTION 2024! »

YOU MIGHT ALSO LIKE

  • GUHL PANTHENOL + REPAIR | SHAMPOO & 2-IN-1 MASKER EN CONDITIONER
  • NEW IN: 30_SEC DROOGSHAMPOOS VAN GUHL!
  • 3 NIEUWE LIMITED EDITIONS! | TREACLEMOON
  • 4711 ACQUA COLONIA – FREESIA & MUSK

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

SHANNON VAN WILLIGEN
1994 | THE NETHERLANDS
BLOG- & WEBSHOP OWNER, CONTENT CREATOR

'BEAUTY, FASHION, FOOD,
INTERIOR & PERSONAL'

Hey you!
Wat leuk dat je een bezoekje brengt aan mijn blog & shop. Mijn naam is Shannon, trotse eigenaresse van deze website. Ik schrijf wekelijks artikelen in de categorieën: beauty, fashion, food, interior & personal. Daarnaast kun je 24/7 shoppen in de Shannblogt Shop. Deze vind je in de menubalk bovenin. Heel veel lees-, kijk-, en shopplezier toegewenst!
Liefs, Shannon

♥

LETS GET SOCIAL

  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
  • Twitter

INSTAGRAM:

LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING JEWELRY! 🌸 Be LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING JEWELRY! 🌸

Ben jij toe aan nieuwe sieraden? 🤩 Met mijn persoonlijke kortingscode SHANNBLOGT15 krijg je 15% korting op je bestelling bij @ladylondon.nl. Goed om te weten: Vanaf € 50 betaal je ook géén verzendkosten en je kunt binnen 30 dagen gratis retourneren! 🫶

•
•
#ladylonden #sieradenwebshop #sieraden #korting #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Just good food and a beautiful phone case from @bu Just good food and a beautiful phone case from @burgaofficial 😌

•
•
#giftedbyburga #myburga #burgaofficial #burgacases #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Let’s make plans. I have cute jewelry that needs Let’s make plans. I have cute jewelry that needs to be shown off! 🤭✨ (sieraden: @drksonline)

•
•
#drks #drkssieraden #graveerbaar #graveerbaresieraden #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
W I N A C T I E 🤍 (gesloten) In samenwerking m W I N A C T I E 🤍 (gesloten) 
In samenwerking met @lasophieanne mag ik iemand & z’n bestie blij maken met een telefoonkoord naar keuze! 🫶

Wat moet je doen:
• Volg @lasophieanne & @shannblogtnl 
•  Like deze post
•  Tag je bestie in de reacties 💬
•  EXTRA KANS: Deel de winactie in je verhaal!

De winnaar (+ bestie) maken wij zaterdag 26 april bekend om 20:00 in onze stories. Good luck! 😚

•
•
#win #winactie #winacties #winactiesnederland #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht

FACEBOOK:

LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING JEWELRY! 🌸 Be LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING JEWELRY! 🌸

Ben jij toe aan nieuwe sieraden? 🤩 Met mijn persoonlijke kortingscode SHANNBLOGT15 krijg je 15% korting op je bestelling bij @ladylondon.nl. Goed om te weten: Vanaf € 50 betaal je ook géén verzendkosten en je kunt binnen 30 dagen gratis retourneren! 🫶

•
•
#ladylonden #sieradenwebshop #sieraden #korting #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Just good food and a beautiful phone case from @bu Just good food and a beautiful phone case from @burgaofficial 😌

•
•
#giftedbyburga #myburga #burgaofficial #burgacases #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Let’s make plans. I have cute jewelry that needs Let’s make plans. I have cute jewelry that needs to be shown off! 🤭✨ (sieraden: @drksonline)

•
•
#drks #drkssieraden #graveerbaar #graveerbaresieraden #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
W I N A C T I E 🤍 (gesloten) In samenwerking m W I N A C T I E 🤍 (gesloten) 
In samenwerking met @lasophieanne mag ik iemand & z’n bestie blij maken met een telefoonkoord naar keuze! 🫶

Wat moet je doen:
• Volg @lasophieanne & @shannblogtnl 
•  Like deze post
•  Tag je bestie in de reacties 💬
•  EXTRA KANS: Deel de winactie in je verhaal!

De winnaar (+ bestie) maken wij zaterdag 26 april bekend om 20:00 in onze stories. Good luck! 😚

•
•
#win #winactie #winacties #winactiesnederland #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
Magie in elke scoop met het collageen proteïne po Magie in elke scoop met het collageen proteïne poeder van @shopbliss.nl 🎀 Dit heerlijke collageen poeder bevat de 5 belangrijkste soorten collageen, plus hyaluronzuur en vitamine-C om jeugdigheid van binnenuit te herstellen. Dit kan ik wel gebruiken als 30+’er! 🤭 Hoe leuk is ook de Bliss Shaker? Schep 1 scoop van 10 g in de beker, voeg hier 300 ml water aan toe, even schudden en genieten maar! Ga je voor de smaak Wild Strawberry 🍓 of Magic Mango? 🥭 Ik ga voor beide, ze zijn beide echt heerlijk! 😋 Ik ben FAN en heb nu al het idee dat ik wat verandering kan merken in vooral mijn huid en nagels. Ik ben heel benieuwd naar de resultaten op langer termijn! 🫶

•
•
#bliss #collagendrink #collageen #collageendrank #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht
NEW SEASON, NEW WARDROBE! 🤌✨ (blouse & gilet: NEW SEASON, NEW WARDROBE! 🤌✨
(blouse & gilet: @didi_hq & @houseoftrendspr)

Op mijn blog 👩🏼‍💻 staat een artikel online met meer informatie en meer foto’s van de items! 🌷

•
•
#didi #didiandfriends #houseoftrendspr #prbureau #bloggernl #blogster #nederlandseblogger #nederlandseblog #dutchblogger #dutchblog #blog #nederlandseinfluencer #influencernl #influencer #fashionblogger #fashionblog #styleblogger #shoplog #travelblogger #travelblog #travelcontentcreator #travelinfluencer #dutchtravelblogger #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht

Copyright Shannblogt 2021-2022

THEME BY ECLAIR DESIGNS